Idősek napja

Településünkön is nagyon fontos a múlt tisztelete, a hagyományok életben tartása, mert enélkül nehéz szép jövőt építeni. Figyelni kell az időseinkre, élettapasztalatukra, bölcsességükre, hogy átadhassák a következő nemzedéknek tudásukat. Őket ünnepeltük a hétvégén az „Idősek napja” alkalmából.
Szeretettel sütött sütemények, virágok és sok – sok jókívánság színesítette a napot, fellépett Sövegjártó Áron.
Köszöntötték falunk legidősebb lakóját, Léránt Kálmánnét (1926), és a 90 év fölötti mozsgói lakosokat: Paksi Károlynét, Fekete Istvánt, Ságodi Józsefet és Kovács Lászlót. Mindenki nem tudott eljönni, de ezúton kívánunk jó egészséget és boldog nyugdíjas éveket!
Gajákné Peszmeg Máriát abból az alkalomból köszöntötték a képviselők, hogy 16 évig vezette az „Őszikék nyugdíjas klubot”, most átadta a stafétabotot.
Akik nem tudtak eljönni, azoknak a képviselő-testület egy szál virággal kedveskedett.
 
További képek a galériában ami ide kattintva érhető el.